Логотип Facebook із посиланням на сторінку Facebook
Логотип YouTube із посиланням на канал YouTube
Логотип Telegram, посилання поки неактивне

Людям із порушенням зору

26.12.2023 “Особливості організації лікувального процесу онкогематологічних пацієнтів та порядок скерування на трансплантацію гемопоетичних стовбурових клітин”

Грудень, 14, 2023

КАРТКА ЗАХОДУ
(майстер-клас, симуляційний тренінг, тренінг з оволодіння практичними навичками, тренінг, семінар, фахова (тематична) школа)
БПР МЕДИЧНИХ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

1. Назва заходу БПРОсобливості організації лікувального процесу онкогематологічних пацієнтів та порядок скерування на трансплантацію гемопоетичних стовбурових клітин
2. Назва Провайдера (з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань)Спеціалізована державна установа “Український центр трансплант-координації”
3. Співорганізатори заходувідсутні
4. Цільова аудиторія (відповідно до Номенклатури лікарських спеціальностей)Організація і управління охороною здоров’я,
Гематологія,
Дитяча гематологія,
Дитяча гематологія-онкологія
5. Вид заходу БПРМайстер-клас
6. Запланована кількість учасників200
7. Мета навчанняОволодіти знаннями та практичними навичками щодо трансплантації гемопоетичних стовбурових клітин (далі – ТГСК), законодавчих можливостей для забезпечення якості та безпеки в сфері ТГСК, формування практичних компетентностей організації лікувального процесу та ТГСК
8. Метод / методи навчанняЗа джерелом передачі інформації: наочний, інформаційно-комунікаційний.
За логікою передачі та сприймання інформації: традуктивний.
За ступенем самостійного мислення: інтерактивний
9. Кількість балів БПР10 балів
10. Дата заходу БПР26.12.2023
11. Місце проведення заходу БПР (повна адреса)Дистанційна форма проведення заходу БПР у режимі реального часу (синхронна)
12. Прізвище, ім’я та по батькові лектора/тренераКоваль Дмитро Михайлович,
Костюкова Ніна Іванівна
13. Резюме лектора/тренераКоваль Дмитро Михайлович – Генеральний директор Спеціалізованої державної установи “Український центр трансплант-координації”.
Працює над впровадженням змін в системі охорони здоров’я України у сфері трансплантації, транспланткоординації та трансфузіології.
Має багаторічний управлінський досвід, а також досвід у сферах аналітики, досліджень, планування.
На посаді заступника Міністра Міністерства охорони здоров’я сприяв запуску та розвитку системи трансплантації в Україні. На даний час продовжує удосконалювати та розвивати систему трансплантації в Україні.
Співавтор та учасник впровадження Державної програми боротьби з гепатитами, національних клінічних настанов та протоколів медичної допомоги при вірусних гепатитах, член численних робочих груп при МОЗ України, член правління Європейської асоціації (ELPA), член Професійної асоціації (EASL) та Всесвітнього альянсу боротьби з гепатитами (WHA), член Європейського товариства органної трансплантації ESOT.

Костюкова Ніна Іванівна – завідувачка відділу трансплантації кісткового мозку, кандидат медичних наук
14. Програма заходу БПР1. Моніторинг кількості проведених ТГСК вітчизняними центрами трансплантації та моніторинг ЗОЗ (державних і приватних), які скеровують пацієнтів на ТГСК (аналіз результативності роботи за звітний період 2016 – 2023 (І півріччя).
2. Розрахунки можливості у необхідній кількості проведених ТГСК ЗОЗ з урахуванням їх технічної можливості (кількість в ЦТ ламінарних боксів).
3. Моніторинг виконаних ТГСК за нозологіями за звітний період 2016 – 2023 (І півріччя).
4. Перелік зацікавлених осіб (груп) у організації роботи щодо виконання ТГСК.
5. Класифікація захворювань при яких проводиться ТГСК (поділ на групи).
6. ОСКІ рекомендації (консультування пацієнта з підозрою на гематологічне захворювання) до відома ЗОЗ первинної ланки, і ключові моменти по оцінці прогнозу перебігу основного захворювання.
7. Інформування щодо результативності скерування ЗОЗ пацієнтів на ТГСК та вимоги до ЗОЗ, які підписали контракт з НСЗУ за пакетом ПМГ: “Лікування та супровід пацієнтів з гематологічними та онкогематологічними захворюваннями у дорослих та дітей в стаціонарних та амбулаторних умовах”.
8. Моніторинг проведених ТГСК за період пілотного проекту та ЗОЗ, які беруть участь в пілотному проекті (грудень 2019 – І півріччя 2023) в цифрах і графіках
15. Опис вимог рівня знань, володіння темою, навичок, досвіду учасників до моменту реєстрації на даний захід (за потреби)відсутні
16. Технічна підтримка (так/ні?).
У разі якщо під час проведення заходу БПР з оволодіння певними практичними навичками планується використання медичних виробів, які надані дистриб’ютором, Провайдер розміщує копію угоди, в якій зазначено шляхи недопущення виникнення потенційного конфлікту інтересів та заборону використання торгової назви медичного виробу
ні
17. Методи оцінювання набутих знаньтестування
18. Код заходу БПР (Реєстраційний номер заходу БПР вноситься після присвоєння Адміністратором)