Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу facebook-1.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу youtube-logo-1.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу telegram-1-1.png

Людям із порушенням зору

Запрошуємо лікарів стати частиною команди Українського центру трансплант-координаці

Липень, 15, 2021

Запорука нашого успіху – це команда, яка буде забезпечувати організаційно-методичне керівництво та координацію діяльності всіх закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу в сфері трансплантації та трансфузіології. Ми цінуємо в людях щире бажання допомагати та рятувати життя, експертні знання та відданість своїй професії. Зараз ми створюємо службу супроводу трансплантацій та в пошуку лікарів-координаторів, які бажають підтримувати процес створення системи трансплантації в нашій країні.

Функціональні обов’язки:- методичний супровід закладів охорони здоров’я під час трансплантації, в тому числі і трансплант-координаторів зі сторони реципієнта та донора відповідно до встановлених алгоритмів- технічна допомога трансплант-координаторам під час роботи в Єдиній державній інформаційній системі трансплантації (ЄДІСТ)- постійна комунікація зі всіма учасниками процесу трансплантації (телефоном, e-mail, месенджерами тощо).

Ми навчимо вас працювати в програмі ЄДІСТ, а також ви отримаєте чіткі інструкції та максимальну підтримку під час перших місяців роботи.

Основні вимоги:- вища медична освіта, діючий сертифікат за фахом- досвід роботи за фахом від 3 років- володіння нормативною базою з трансплантації

Ми пропонуємо:- офіційне працевлаштування- щорічна відпустка 24 календарних дні

  • графік роботи: з 09:00 до 18:00 з можливістю залучення до нічних чергувань;
  • можливі варіанти сумісництва та індивідуального графіку;
  • офіс в центрі Києва на вул. Грушевського, 7а;
  • навчання та участь у профільних конференціях- кава зранку та простір для реалізації вашого потенціалу в новоствореній установі.

Якщо вас зацікавила вакансія, ви відчули, що хочете стати частиною нашої команди — чекаємо ваше резюме на work@utcc.gov.ua або телефонуйте на 050 472 4459.

Не побачили себе на даній посаді, але цікавить робота в Центрі – відправляйте резюме і ми з вами зв’яжемось у разі появи цікавої для вас вакансії.