Логотип Facebook із посиланням на сторінку Facebook
Логотип YouTube із посиланням на канал YouTube
Логотип Telegram, посилання поки неактивне

Людям із порушенням зору

Запрошуємо лікарів стати частиною команди Українського центру трансплант-координаці

Липень, 15, 2021

Запорука нашого успіху – це команда, яка буде забезпечувати організаційно-методичне керівництво та координацію діяльності всіх закладів охорони здоров’я, що надають медичну допомогу в сфері трансплантації та трансфузіології. Ми цінуємо в людях щире бажання допомагати та рятувати життя, експертні знання та відданість своїй професії. Зараз ми створюємо службу супроводу трансплантацій та в пошуку лікарів-координаторів, які бажають підтримувати процес створення системи трансплантації в нашій країні.

Функціональні обов’язки:- методичний супровід закладів охорони здоров’я під час трансплантації, в тому числі і трансплант-координаторів зі сторони реципієнта та донора відповідно до встановлених алгоритмів- технічна допомога трансплант-координаторам під час роботи в Єдиній державній інформаційній системі трансплантації (ЄДІСТ)- постійна комунікація зі всіма учасниками процесу трансплантації (телефоном, e-mail, месенджерами тощо).

Ми навчимо вас працювати в програмі ЄДІСТ, а також ви отримаєте чіткі інструкції та максимальну підтримку під час перших місяців роботи.

Основні вимоги:- вища медична освіта, діючий сертифікат за фахом- досвід роботи за фахом від 3 років- володіння нормативною базою з трансплантації

Ми пропонуємо:- офіційне працевлаштування- щорічна відпустка 24 календарних дні

  • графік роботи: з 09:00 до 18:00 з можливістю залучення до нічних чергувань;
  • можливі варіанти сумісництва та індивідуального графіку;
  • офіс в центрі Києва на вул. Грушевського, 7а;
  • навчання та участь у профільних конференціях- кава зранку та простір для реалізації вашого потенціалу в новоствореній установі.

Якщо вас зацікавила вакансія, ви відчули, що хочете стати частиною нашої команди — чекаємо ваше резюме на work@utcc.gov.ua або телефонуйте на 050 472 4459.

Не побачили себе на даній посаді, але цікавить робота в Центрі – відправляйте резюме і ми з вами зв’яжемось у разі появи цікавої для вас вакансії.