Логотип Facebook із посиланням на сторінку Facebook
Логотип YouTube із посиланням на канал YouTube
Логотип Telegram, посилання поки неактивне

Людям із порушенням зору

УЦТК співпрацюватиме з медичним підрозділом “Тактична медицина “Північ”

Травень, 10, 2024

Посилюємо співпрацю з організаціями, які працюють на розвиток тактичної медицини і пришвидшення перемоги. Визначилися щодо напрямків співпраці з добровольчим медичним підрозділом “Тактична медицина “Північ”.

Об’єднуємо зусилля для:

  • підготовки медичних працівників та військовослужбовців медичних підрозділів сил безпеки та сил оборони шляхом навчання їх основам трансфузійної терапії на догоспітальному та госпітальному етапах;
  • посилення спроможностей медичних підрозділів сил безпеки та сил оборони для надання необхідної медичної допомоги постраждалим з геморагічним шоком;
  • розробки та впровадження спільних проєктів, спрямованих на розвиток системи добровільного безоплатного донорства крові та функціонування системи крові і створення необхідних умов для надання послуг з трансфузії силами безпеки та силами оборони України.

Тактична медицина “Північ” – добровольчий медичний підрозділ, який входить до складу Позаштатного центру тактичної медицини при ЗСУ. Ним створено декілька мобільних тренувальних груп інструкторів з тактичної медицини, також його медики працюють в гарячих точках фронту, проводять рятувальні та евакуаційні роботи.