Логотип Facebook із посиланням на сторінку Facebook
Логотип YouTube із посиланням на канал YouTube
Логотип Telegram, посилання поки неактивне

Людям із порушенням зору

УЦТК проведено курс навчання для працівників Держлікслужби

Квітень, 30, 2024

Український центр трансплант-координації провів навчання для працівників Держлікслужби з питань функціонування системи крові, трансфузійного ланцюга та гемонагляду.

Відповідною Постановою Кабінету Міністрів Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками визначена Уповноваженим органом у сфері донорства крові та компонентів крові. Серед інших функцій саме цей орган проводить ліцензування господарської діяльності суб’єктів системи крові та контролює дотримання ними ліцензійних умов.

Навчання організовано в такий спосіб, щоб дати його учасникам розуміння основних процесів, які відбуваються в суб’єктах системи крові. Також було організовано відвідини Київського обласного центру служби крові, де працівників Держлікслужби ознайомили з усіма етапами технологічного процесу – від процесу реєстрації донора для здійснення донації до розподілу та реалізації виготовлених і обстежених компонентів крові.

Навчання відбулося на запит Держлікслужби за підтримки та участі проєкту ЄС “Надання підтримки Україні в розвитку сучасної системи охорони здоров’я”, який реалізує консалтингова компанія “Джі Еф Ей Консалтинг Груп ГмбХ” www.facebook.com/gfagroup.

У рамках співпраці між Держлікслужбою та СДУ “Український центр трансплант-координації” утворено Постійно діючу робочу групу з розробки законодавчих ініціатив та напрацювання спільних заходів щодо належного функціонування системи крові.