Логотип Facebook із посиланням на сторінку Facebook
Логотип YouTube із посиланням на канал YouTube
Логотип Telegram, посилання поки неактивне

Людям із порушенням зору

У Міністерстві юстиції провели день донора

Лютий, 21, 2023

Працівники Міністерства юстиції, установ і підприємств, що належать до сфери управління Мін’юсту та територіально розташовані у місті Києві, долучилися до всеукраїнської ініціативи “У війни немає свята. Твоя кров буде воювати”.

Здати кров виявили бажання 146 працівників, після обстеження до донацій було допущено 129.

День донора вдалося провести у співпраці з Київським обласним центром служби крові. За попередньою домовленістю і погодженням щодо графіку та місця проведення, в офісі працювали дві виїзні бригади – 14 медичних працівників.

Забір крові відбувався протягом 6 годин, здано 58 літрів крові. Якщо врахувати, що один донор, в середньому, рятує трьох людей, завдяки цій ініціативі можна буде надати допомогу 150 пацієнтам.

У Мінюсті підкреслили, що підтримують соціально значущі заходи і сприяють активній участі працівників. А донорство крові вважають ще й запорукою зміцнення обороноздатності країни.

У Київському обласному центрі служби крові повідомили, що протягом останніх днів провели дні донора у офісах мережі лабораторій “Сінево”, Студії “1+1”, на базі лікарень у Переяслав-Хмельницькому та Ставищі.

Щоб організувати здавання крові на робочому місці, потрібно не менше 40 потенційних донорів. Залежно від числа донорів формується склад медичної бригади.

Алгоритм, як зорганізувати день донора і запросити виїзну бригаду в офіс за посиланням:
https://utcc.gov.ua/yak-organizuvaty-den-donora-na-robochomu-mistsi/?fbclid=IwAR3TOC_g0Q1LQKzg_xSSXrbftp5JOAffG9ehNZBZ8X6HAKfknrHdjMmkLtk