Логотип Facebook із посиланням на сторінку Facebook
Логотип YouTube із посиланням на канал YouTube
Логотип Telegram, посилання поки неактивне

Людям із порушенням зору

Розширено перелік медичних закладів-учасників пілотного проєкту з трансплантації

Серпень, 11, 2021

Сьогодні на засіданні Уряду було прийнято два важливих рішення для системи охорони здоров’я!

Адаптивний карантин подовжено до 1 жовтня 2021 року

Розширено перелік медичних закладів-учасників пілотного проєкту з трансплантації.Щодо першого, то хочу зазначити, що наразі маємо тенденцію до зростання кількості нововиявлених випадків COVID-19. Зокрема, відмічаємо зростання в Одеській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях.

Навантаження на систему охорони здоров’я наразі є контрольованим. Реанімаційні ліжка зайняті на – 13%, ліжка з “киснем” — на 9%, апарати ШВЛ — на 3%. Тому країна продовжує залишатись у зеленому рівні епідемічної небезпеки. Щодо трансплантації. Відповідно до рішення Уряду, до пілотного проєкту долучилося ще дев’ять медзакладів з Києва, Львова, Харкова, Херсона, Луцька та Краматорська.

Вже 39 медичних закладів долучились до пілотного проєкту. Це дає змогу виконувати операції з трансплантації коштом державного бюджету безоплатно для пацієнта. UPD. Також хочу зазначити, що темпи вакцинації в Україні продовжують зростати. За останній тиждень кількість проведених щеплень в Україні зросла на +10%. Наразі ми вакцинуємось із вищими темпами за світові та європейські.

Закликаю усіх вакцинуватись і захистити себе від можливих тяжких наслідків коронавірусу

Виктор Ляшко!