Твоя кров може воювати

Як стати донором

Зареєструйся онлайн

Кожен, хто бажає задонатити кров, може зареєструватися на відповідних веб-сервісах, внести туди всю необхідну інформацію і чекати повідомлення від координаторів.

Зателефонуй у центр крові

Практично у кожному місті є центри крові або інші медичні заклади, де можна здати кров. Якщо в регіоні знижується запас крові або виникає гостра нестача конкретної групи крові, вони повідомляють про це на своїх офіційних сторінках або в соцмережах.

Медичні заклади, які роблять запаси крові, також мають власну базу донорів і за потреби зв’язуються з ними. Записатися у базу донорів центру крові свого міста можна телефоном.

Про проект

Український центр трансплант-координації разом з платформою “ДонорUA”, медичним сервісом Helsi за сприяння проєкту ЄС “Надання підтримки Україні у розвитку сучасної системи громадського здоров’я” закликають долучитися до руху на підтримку добровільного і активного донорства. Стале забезпечення донорською кров’ю та її компонентами є запорукою національної безпеки та обороноздатності країни, особливо в умовах воєнного стану.

Кампанію «Твоя кров може воювати. Стань донором» ілюструє мурал на воротах обстріляного рашистами будинку в центрі Харкова. Художник Гамлет Зіньківський створив цей мурал після того, як сам задонатив кров для фронту. Автор надав право використовувати його роботу, сподіваючись, що вона надихне на донорство інших людей.