Логотип Facebook із посиланням на сторінку Facebook
Логотип YouTube із посиланням на канал YouTube
Логотип Telegram, посилання поки неактивне

Людям із порушенням зору

Студентам пропонують долучитися до проєкту з донорства крові

Листопад, 17, 2023

У міжнародний день студентства “Соломʼянські котики” запускають проєкт “Студентська банка крові” на підтримку донорства серед молоді та студентів, який допомагатиме рятувати життя.
Мета – наповнити студентську банку донорською кровʼю, якої потребують стабцентри, госпіталі та лікарні. І створити ефективну мережу донорів крові серед студентів.
+1000 до 15 грудня 2023 року!

Долучитися до проєкту можна так:

  • заповнити форму: https://forms.gle/xxpCpQ2nsKgAEDMHA;
  • здати кров у найближчому центрі крові (після заповнення форми координатори проєкту за потреби зорієнтують, де і коли краще це зробити);
  • створити сторіс про свою донацію, тегнути @kitty_soloma та друзів, яким передається естафета донації.

Олександр Сергієнко, заступник генерального директора СДУ “Український центр трансплант-координації”: “Ми відкриті до співпраці і завжди підтримуємо такі акції, адже більше донацій – більше врятованих життів. Уже понад рік триває загальнонаціональний рух “Твоя кров може воювати. Стань донором”. І активність нашої чудової патріотичної молоді дуже цінна. Йдеться про те, що медики у стабцентрах, прифронтових госпіталях і так само у цивільних лікарнях мають надавати стільки допомоги з використанням крові та її компонентів, скільки потребують їхні пацієнти. Тому кожна крапля крові у цій студентській банці важлива”.

Як підготуватися до здачі крові та багато іншої важливої інформації для донора тут:
https://utcc.gov.ua/tvoya-krov-mozhe-voyuvaty.