Логотип Facebook із посиланням на сторінку Facebook
Логотип YouTube із посиланням на канал YouTube
Логотип Telegram, посилання поки неактивне

Людям із порушенням зору

Стартувала кампанія на підтримку донорського руху

Червень, 15, 2023

Учора, у Всесвітній день донора, стартувала кампанія “Розквітай” від ДонорUA за підтримки Українського центру трансплант-координації. Її мета – популяризація донорства крові, привернення уваги до його важливості та інформування українців про переваги здавання крові для власного здоров’я.

Активісти планують долучати людей до донорства через різні напрями дозвілля та турботи про себе, об’єднувати донорство крові з мистецтвом, флористикою, спортом, просвітою тощо.

У межах заходу відбувся брифінг, у якому взяли участь міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, генеральний директор УЦТК Дмитро Коваль, засновниця ДонорUA та очільниця ГО “Всеукраїнська асоціація донорів України” Iрина Славінська, а також амбасадорка кампанії співачка KOLA.

Кампанія “Розквітай” триватиме до 14 червня наступного року і включатиме в себе різноманітні події, проєкти та активності, зокрема:

  • фотопроєкт “Побач” – портрети та історії донорів крові;
  • серія акцій “Заквітчуй” – висадка гортензій, які стали символом кампанії;
  • просвітницька програма “Знай” – лекції, ефіри та інтерв’ю з експертами та блогерами;
  • “Скуштуй” – розробка меню для донорів крові;
  • вечірка “Неофіт-паті” для тих, хто здає кров уперше;
  • ексклюзивний мерч кампанії від українського бренда W8less.

ДонорUA – автоматизована система рекрутингу та управління донорами крові, розроблена з метою популяризації донорського руху в Україні. На платформі зареєстровано понад 127 700 потенційних донорів крові.