Логотип Facebook із посиланням на сторінку Facebook
Логотип YouTube із посиланням на канал YouTube
Логотип Telegram, посилання поки неактивне

Людям із порушенням зору

“Солом’янські котики” запрошують здати кров у центрі Києва

Червень, 8, 2024

Подія “Сенс крові” відбудеться 11 червня в книгарні “Сенс на Хрещатику”.
Захід організовує благодійний фонд “Соломʼянські котики” за підтримки Українського центру трансплант-координації спільно з книгарнею “Сенс”, спільнотою “Агенти крові”, Київським обласним центром служби крові, Військовим госпіталем та іншими.

Під час заходу:
9.00 – 14.00 Всі бажаючі можуть здати кров, а також написати заяву щодо посмертного донорства органів і зареєструватися потенційним донором кісткового мозку.

15.00 – 18.00 Лекторій про донорство та кров на фронті. Експерти в системі крові дадуть поради донорам як турбуватися про себе і підвищувати якість крові, бойові медики розкажуть про значення донорської крові та її компонентів для порятунку захисників та як використовують кров на догоспітальному етапі.

Вхід на захід вільний для всіх за попередньою реєстрацією:
https://forms.gle/ny5ohLe5JPw7StWGA

“Соломʼянські котики” – благодійний фонд, який займається допомогою військовим та цивільним. Пріоритетні напрямки: навчання тактичної медицини військових і домедичної допомоги цивільних, забезпечення військових медиків обладнанням для переливання крові та підтримка державних підрозділів, які займаються гуманітарним розмінуванням.