Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу facebook-1.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу youtube-logo-1.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу telegram-1-1.png

Людям із порушенням зору

Прикордонники здали 90 літрів крові за добу

Квітень, 19, 2023

Це своєрідний патріотичний донорський рекорд. Військові Окремого контрольно-пропускного пункту “Київ” ініціювали донацію крові для поранених побратимів. Відгукнулося понад 200 прикордонників, серед них і голова ДПСУ Сергій Дейнеко та оборонці Маріуполя, які нещодавно повернулися з полону.

Напередодні кров для фронту здавали і працівники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. До донацій долучилося понад 100 співробітників, зібрано понад 50 літрів крові. Ще близько півсотні людей записалися, аби здати кров до кінця квітня.

Все більше українців різного віку і професій стають донорами крові. Роблять це свідомо і безоплатно, задля перемоги і порятунку людей. Адже через війну потреба у компонентах крові зросла: вони потрібні і у військових госпіталях, і у цивільних лікарнях. І медикам необхідно постійно поповнювати запаси крові та її компонентів.

В Україні триває національний рух “Твоя кров може воювати. Стань донором”. Щоб долучитися до донорства, слід зателефонувати до центру крові у вашому місті.

Актуальні телефони центрів крові за посиланням: https://utcc.gov.ua/tsentry-krovi.

Якщо у вашому колективі є багато бажаючих здати кров, можна повідомити про це найближчий центр крові і запросити виїзну бригаду для забору крові.
Алгоритм, як організувати день донора і запросити виїзну бригаду в офіс: https://utcc.gov.ua/yak-organizuvaty-den-donora-na-robochomu-mistsi.