Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу facebook-1.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу youtube-logo-1.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу telegram-1-1.png

Людям із порушенням зору

МОЗ ухвалило рішення про забезпечення імуносупресивними ліками усіх пацієнтів, яким було проведено лікування методом трансплантації в умовах воєнного стану  

Березень, 12, 2022

Міністерство охорони здоров’я України ухвалило рішення про необхідність забезпечення життєво необхідними імуносупресивними лікарськими засобами пацієнтів, яким було проведено лікування методом трансплантації органів строком не менше як 6 місяців на період дії воєнного стану 

Згідно постанові, усі керівники структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій мають надати допомогу пацієнтам:

незалежно від їхнього місця проживання та реєстрації;

незалежно від того, чи звертались пацієнти раніше та чи входила зазначена інформація про потребу в заявку щодо державних закупівель.

Також зазначається, що отримати імуносупресивні ліки можуть внутрішньо переміщені пацієнти. При собі необхідно мати документ, що  посвідчує факт внутрішнього переміщення та особистого підпису про одержання імуносупресивних лікарських засобів строком не менше як 6 місяців.

Нагадаємо, Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про затвердження воєнного стану в України» від 24 лютого 2022 року No 2102-ІХ та Указом Президента України від 24 лютого 2022 року No 64/203 «Про введення воєнного стану в Україні» введено правовий режим воєнного стану на території України.

Відповідно до абзацу пункту 1 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. No 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. No 90) (далі – Положення), Міністерство охорони здоров’я України є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері забезпечення населення якісними, ефективними та безпечними лікарськими засобами.