Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу facebook-1.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу youtube-logo-1.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу telegram-1-1.png

Людям із порушенням зору

Медичні заклади Харківщини та керівництво області демонструють готовність долучитися до розбудови системи трансплантації

Вересень, 20, 2021

В суботу про це йшла мова на нараді з представниками виконавчої влади, керівниками центрів трансплантації, інших медичних закладів. Дана зустріч відбулася за ініціативи народного депутата України Оксана Дмитрієва та за сприяння керівництва Харківської області.

.В нараді взяли участь Vasyl Strilka, Міністерство охорони здоровя та Dmytro Koval, генеральний директор Українського центру трансплант-координації.

Виступаючи перед учасниками наради – Василь Стрілка та Дмитро Коваль зробили акцент на роз’ясненні щодо нормативно-правової бази та запропонували організаційно-методичний супровід у відновленні надання медичної допомоги методом трансплантації в Харківській області.МОЗ України робить необхідне з розвитку системи трансплантації в країні. Під керівництвом Міністерство охорони здоров’я України Віктор Ляшко цьогоріч збільшено тарифи, які дають величезний стимул вітчизняним лікарням розвиватись, а трансплантації залишаються повністю безкоштовними для громадян. Фінансування системи трансплантації у наступному році має бути збільшеним майже до 790 млн. грн. Розпочато роботи зі стандартизації лабораторного супроводу трансплантацій, а в проект Бюджету Украіни на 2022 рік закладено кошти на утворення лабораторій експертного рівня.

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова Луценко взяла під особистий контроль планування та виконання заходів з впровадження трансплантацій в регіоні. Український центр трансплант-координації готовий забезпечувати супровід та координацію лікарням, які хочуть і можуть долучитись до створення системи трансплантації в нашій країні.