Логотип Facebook із посиланням на сторінку Facebook
Логотип YouTube із посиланням на канал YouTube
Логотип Telegram, посилання поки неактивне

Людям із порушенням зору

Підписано меморандум про співпрацю з “Агентами крові”

Січень, 30, 2024

Посилюємо співпрацю з громадськими активістами у сфері донорства крові. Український центр трансплант-координації підписав меморандум про співпрацю з громадською організацією “Агенти крові”.

Об’єднуємо зусилля, аби разом:

  • реалізувати стратегію розвитку системи крові в країні;
  • проводити просвітницьку діяльність щодо важливості добровільного безоплатного і системного донорства;
  • визначати наявні проблеми у цій сфері та шляхи їх вирішення.

Агенти крові – громадська організація з 9-річним досвідом роботи в темі донорства крові. Протягом цього часу залучили понад 9 тисяч донацій. Починали свою роботу в 2015 році з проєкту під назвою “Середи в Охматдиті”. Згодом масштабували свою діяльність по всій Україні. Змінили підходи до залучення донорів, почали співпрацювати з брендами та створювати креативні проєкти, як от “Кров чарівна” чи “Art donation”. Наразі активно працюють над створенням в Україні першого застосунку для планування донацій крові та компонентів.

Дмитро Коваль, генеральний директор СДУ “Український центр трансплант-координації”: “Долучення громадських організацій до розвитку донорства крові дуже важливе – вони ніби є провідниками державницької політики у цій сфері і допомагають донести до людей цінність добровільного безоплатного донорства, особливо у час війни. І ми відкриті до співпраці з тими, хто є активним, креативним і послідовним задля розвитку системи донорства крові”.