Логотип Facebook із посиланням на сторінку Facebook
Логотип YouTube із посиланням на канал YouTube
Логотип Telegram, посилання поки неактивне

Людям із порушенням зору

Медики Охматдиту готуються провести заплановані ТКМ в закладах, куди евакуювали дітей

Липень, 9, 2024

У Києві – день жалоби. Після вчорашнього ракетного обстрілу столиці у місті загинула 31 людина, серед загиблих – 4 дітей. Постраждалих – 117 і серед них також діти.

Верхом російського цинізму і жорстокості стала атака по нашій найголовнішій дитячій лікарні – НДСЛ Охматдит. Це сучасний медичний заклад, де надають допомогу дітям з найскладнішими діагнозами з усієї країни.

Саме в Охматдиті зроблено першу алогенну трансплантацію кісткового мозку дитині і щороку тут проводять найбільше таких рятівних пересадок.

Аби розширити доступ до високотехнологічної допомоги в час війни, медики Охматдиту почали проводити пересадку кісткового мозку і дорослим пацієнтам.

Також, попри війну, тут освоїли і проводять трансплантацію печінки, успішно пересаджують нирки. У токсикологічному відділенні, куди вцілила російська ракета, перебували діти, які проходять гемодіаліз та очікують на пересадку донорського органу. На щастя, загиблих серед них немає.

Постраждало серед інших і відділення трансплантації кісткового мозку. Всі пацієнти, які проходили там лікування, переведені до іншої столичної лікарні. Керівник відділення Олександр Лисиця написав у соцмережах, що на новій локації трансплант-команда готується уже цього тижня провести 4 заплановані пересадки кісткового мозку.

Сумуємо за кожним втраченим українцем. Співчуваємо їхнім родинам і всім постраждалим. Дякуємо нашим неймовірним медикам. І обов’язково відбудуємо нашу найкращу дитячу лікарню, яка в час війни стала місцем сили і відновлення українських дітей. Підтримати НДСЛ “Охматдит” можна тут: https://www.ohmatdytfund.org/donate.