![](https://utcc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/Minyust-den-donora-2023-2.jpg)
За час війни це не перший день донора у стінах міністерства, але цього разу він був значно масштабнішим – ініціативу підтримали працівники інших центральних органів виконавчої влади та кількох столичних підприємств. Бажання стати донорами виявили понад 320 співробітників, після медичного обстеження 278 людей успішно здали понад 125 літрів крові.
![](https://utcc.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/Minyust-den-donora-2023-1.jpg)
Виїзний забір крові провели мобільні бригади КНП КОР “Київський обласний центр служби крові” і КНП ЖОР “Житомирський обласний центр служби крові”.
У Міністерстві юстиції зауважили, що захід був організований в рамках підтримки всеукраїнського донорського руху “Твоя кров може воювати. Стань донором!”, започаткованого СДУ “Український центр трансплант-координації”.
Цим заходом колектив міністерства також хоче подати суспільству приклад того, що добрі вчинки не слід прив’язувати до визначних дат. У час війни країна потребує їх щодня. І якщо говорити про донорство крові, то воно не повинно бути одноразовим. Потрібно лише дотримуватися інтервалів між здаванням цільної крові (2-3 місяці) чи тромбоконцентрату та плазми (3-4 тижні). Зробити донацію можна у найближчому до місця проживання центрі крові або ж організувати день донора на робочому місці.
Детально про те, як організувати день донора у своєму колективі:
https://utcc.gov.ua/yak-organizuvaty-den-donora-na-robochomu-mistsi/?fbclid=IwAR0Hrr2mVGtUwCo52_L3SBIStquvre8c8ngCkcb31aRP5B6VE9IZ9BMn5JQ.