Логотип Facebook із посиланням на сторінку Facebook
Логотип YouTube із посиланням на канал YouTube
Логотип Telegram, посилання поки неактивне

Людям із порушенням зору

День донора у Міністерстві юстиції України

Липень, 10, 2023

За час війни це не перший день донора у стінах міністерства, але цього разу він був значно масштабнішим – ініціативу підтримали працівники інших центральних органів виконавчої влади та кількох столичних підприємств. Бажання стати донорами виявили понад 320 співробітників, після медичного обстеження 278 людей успішно здали понад 125 літрів крові.

Виїзний забір крові провели мобільні бригади КНП КОР “Київський обласний центр служби крові” і КНП ЖОР “Житомирський обласний центр служби крові”.

У Міністерстві юстиції зауважили, що захід був організований в рамках підтримки всеукраїнського донорського руху “Твоя кров може воювати. Стань донором!”, започаткованого СДУ “Український центр трансплант-координації”.

Цим заходом колектив міністерства також хоче подати суспільству приклад того, що добрі вчинки не слід прив’язувати до визначних дат. У час війни країна потребує їх щодня. І якщо говорити про донорство крові, то воно не повинно бути одноразовим. Потрібно лише дотримуватися інтервалів між здаванням цільної крові (2-3 місяці) чи тромбоконцентрату та плазми (3-4 тижні). Зробити донацію можна у найближчому до місця проживання центрі крові або ж організувати день донора на робочому місці.

Детально про те, як організувати день донора у своєму колективі:
https://utcc.gov.ua/yak-organizuvaty-den-donora-na-robochomu-mistsi/?fbclid=IwAR0Hrr2mVGtUwCo52_L3SBIStquvre8c8ngCkcb31aRP5B6VE9IZ9BMn5JQ.