Логотип Facebook із посиланням на сторінку Facebook
Логотип YouTube із посиланням на канал YouTube
Логотип Telegram, посилання поки неактивне

Людям із порушенням зору

День донора і презентація соціального ролика в Укрінформі

Грудень, 28, 2023

Брифінг щодо ситуації з донорством крові, презентація соціального ролика і день донора. Все це відбувалося в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ”.

Обговорювали те, як не допустити зниження донорської активності в період зимових свят, адже стабілізаційним пунктам, шпиталям і цивільним лікарням донорська кров потрібна щодня. А запаси крові та її компонентів мають бути сталими, аби кожен поранений український захисник і цивільний пацієнт могли вчасно отримати необхідну допомогу.

До дня донора долучилися бійці 3-ї штурмової бригади, бійці 12 бригади НГУ “Азов”, їхні рідні, службовці Патронатної служби та працівники Укрінформу. Протягом 5 годин виїзна бригада Київського обласного центру крові зібрала 29 літрів крові – вона може врятувати майже 90 людей!

Долучитися до донорства й здати кров – надзвичайно просто. Кожен може обрати для себе найзручніший варіант:

  • якщо ви живете у великому місті – зателефонуйте до центру крові свого міста і запишіться на певний день і час;
  • якщо ви живете у селі або невеликому містечку, і центри служби крові від вас далеко – зателефонуйте до центру крові або до найближчої до вас районної лікарні. Ви можете з’ясувати, коли виїзна бригада, яка проводить забір крові, працюватиме саме у вашому регіоні;
  • якщо вам складно відлучитися від роботи, а серед ваших колег є багато однодумців, так само готових поділитися кров’ю з пораненими героями – можна організувати день донора у своєму офісі.