Логотип Facebook із посиланням на сторінку Facebook
Логотип YouTube із посиланням на канал YouTube
Логотип Telegram, посилання поки неактивне

Людям із порушенням зору

09.02.2023 ВІДЕО: “Актуальні питання роботи в Єдиній державній інформаційній системі трансплантації (ЄДІСТ)”

Квітень, 4, 2023

Стартував цикл навчальних вебінарів Українського центру трансплант-координації (УЦТК). Тематично вони відображають найактуальніші проблеми трансплантації в Україні.

Перший вебінар був присвячений особливостям роботи з Єдиною державною інформаційною системою (ЄДІСТ). Працівники служби супроводу трансплантації УЦТК проаналізували уже набутий досвід і визначили питання, які найчастіше виникають, а також проінформували про зміни в роботі з системою.

Основне завдання ЄДІСТ- здійснення автоматизованого об’єктивного і неупередженого розподілу анатомічних матеріалів людини і визначення пар «донор-реципієнт». Підбір пари «донор-реципієнт» відбувається в три етапи. При цьому враховується багато параметрів, зокрема, імунологічні та біологічні особливості, критичність стану реципієнта, відстань від лікарні, де відбувся забір органів до центру трансплантації.

Щоб реципієнт був зареєстрований в ЄДІСТ і брав участь у визначенні пари «донор -реципієнт» необхідно, щоб в інформаційну систему були внесені всі скан-копії документів, визначені в наказі МОЗ № 1500 від 21.07.2021. Про це та інше в нашому вебінарі.