Логотип Facebook із посиланням на сторінку Facebook
Логотип YouTube із посиланням на канал YouTube
Логотип Telegram, посилання поки неактивне

Людям із порушенням зору

08 01 2024
ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Лютий, 6, 2024

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА/АБО ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, КОНКУРЕНТНИХ ПРОЦЕДУР ЗАКУПІВЛІ НА 2024 РІК, ВІДПОВІДНО ДО ПОСТАНОВИ КМУ ВІД 11 ЖОВТНЯ 2016 Р. № 710 “ПРО ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ” (ЗІ ЗМІНАМИ)

Замовник: СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДЕРЖАВНА УСТАНОВА “УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ТРАНСПЛАНТ-КООРДИНАЦІЇ”, код за ЄДРПОУ 43894002

Найменування предмета закупівлі: код ДК 021:2015: 48920000-3 Пакети програмного забезпечення для автоматизації офіс (Пакети програмного забезпечення Microsoft 365 Business Standard)

Код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів): 2240 Оплата послуг (крім комунальних)

Вид процедури: Відкриті торги (з особливостями)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-08-006258-a

Розмір бюджетного призначення за кошторисом/очікувана вартість предмета закупівлі:
З метою забезпечення працівників Представництва пакетом програмного забезпечення, який включає комплекс програм для роботи з різними типами документів: текстами, електронними таблицями, графічними презентаціями, базами даних тощо, а також забезпечення персоналізованих робочих електронних пошт, виникла необхідність у придбанні послуг щодо постачання ліцензій на право користування пакетами програмного забезпечення Microsoft 365 Business Standard із відповідними технічними характеристиками. Зазначена потреба зумовлена необхідністю забезпечення стабільної й ефективної роботи структурних підрозділів Представництва, ефективної протидії кіберзагрозам.

На підставі розрахованого річного обсягу державного бюджету з урахуванням внесених змін до кошторису на 2024 рік з урахуванням наданих цінових пропозицій, у межах видатків, передбачених кошторисом щодо послуг з постачання ліцензій на право користування пакетами програмного забезпечення Microsoft 365 Business Standard – визначено в сумі – 356 400,00 грн з ПДВ.

При визначені очікуваної вартості також застосовувався метод моніторингу (порівняння) ринкових цін підписки на пакети програмного забезпечення Microsoft 365 Business Standard із використанням загальнодоступної відкритої інформації про ціни з відповідними технічними характеристиками, в тому числі запит комерційних пропозицій на вищезазначену послугу.

Найменування послугиТехнічні вимогиКількість (одиниць)
1Підписка на продукт Microsoft 365 Business StandardБренд: Microsoft;

ОС та мова: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows Server 2019, Windows Server 2016, а також трьома останніми версіями macOS/ багатомовна версія;

Тип постачання: електронна ліцензія

У складі програмного продукту:

Word

Excel

Powerpoint

Microsoft Teams

Outlook

OneDrive
55

Місце надання послуг: СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДЕРЖАВНА УСТАНОВА “УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ТРАНСПЛАНТ-КООРДИНАЦІЇ”
м. Київ, вул. Михайла Грушевського, б. 7.

Форма надання послуг – електронна.

Строк надання послуг: з дати укладення договору до 31.12.2024 року.

Технічні та якісні вимоги:

  1. Майнові права на програмне забезпечення не передаються Замовнику, при цьому майнові та авторські права на об’єкт інтелектуальної власності на зазначене програмне забезпечення залишаються у виробника, Замовнику надається право користування цим програмним забезпеченням протягом одного року без права передачі самого програмного забезпечення та/або повноважень на його користування третім особам.
  2. Програмне забезпечення, яке пропонує Учасник, повинно бути ліцензійним. Для підтвердження ліцензування, Учасник у складі своєї пропозиції повинен надати скан-копію діючого договору або угоду щодо партнерських взаємовідносин з розробником Програмного забезпечення – Корпорацією Microsoft.
  3. Програмне забезпечення передається Замовнику без права тиражування.

Обов’язкові вимоги до програмного забезпечення:

  1. Програмне забезпечення повинно підтримувати українську мову.
  2. Тип ліцензування – підписка на ліцензійний програмний продукт.
  3. Версія програмного забезпечення повинна бути не раніше 2023 року випуску та з опцією щоквартального безкоштовного оновлення протягом 1 року.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі визначені за наявною потребою та відбувається, виходячи з вимог законодавства України, щодо якості аналогічних товарів, робіт або подібних послуг.